Tarihçe


Kulübümüz; Alman eğitim disiplini, İspanyol futbol kalitesi, İngiliz yönetim modeli ve en önemlisi Türk insanının mücadeleci karakteriyle oluşturulacak bir yönetim modelinin hem Türk Futbolunun gelişimine, hem de bu örnek modelin yıldız futbolcular yetiştirebilmek için olmazsa olmaz olduğuna inanan tüm takımlar teknik direktörümüz ve bu projenin hayata geçmesi için büyük emekler harcayan Mehmet Berk Güngör'ün çabalarıyla 17 Kasım 2017'de resmen kurulmuştur. Kuruluşunun hemen sonrasında Amatör Futbol Federasyonu bünyesinde, İstanbul 2. Amatör Lig 16. Grup'ta resmi müsabakalarını gerçekleştirmeye başlamıştır.

Vizyonumuz
Amatör bir ruh ile elinden tuttuğu genç sporcuları A Takım düzeyine taşıyana kadar kendi altyapısında eğiten, sadece spora değil; eğitime, insana, hayata, sevgi ve saygıya önem veren profesyonel futbolculara dönüştüren ve bu sporcularla Türk ve Dünya futboluna değer katan bir kulüp olmak.

Misyonumuz
Altyapıdan başlayan yolculuklarına, profesyonel birer futbolcu olarak devam edebilecek genç yetenekleri keşfetmek, eğitmek ve futbola değer katabilecek gerçek profesyonel sporculara dönüştürmek.