Başkandan Mesaj        Değerli Atlas Spor Severler,
Çağımızın bütün getirileriyle beraber, yarınlarına daha umutlu, daha aydınlık bakabilmek bizim avuçlarımıza
sizlerin güvenle teslim ettiği gençlerimizin sayesinde gerçekleşecektir.

     Doğdukları ilk günden itibaren özenle, planlamayla bir ekonomik altyapı hazırlayıp, yarınlarını teminat altına alabilmek adına kendimizi daha fazla yorduğumuz bir dönem yaşıyoruz. Evliliklerimizin meyveleri olan çocuklarımız hepimizin hayatlarını olumlu yönde değiştirmekte,etkilemektedir. Aile olmak bu kadar güzel, özel ve insanı dirençli tutan bir sey ki, insan ailesini daha da büyütmek, genişletmek istiyor.

Toplumun en temel insanı değerlerinden biri olan birbirini anlamak, yardımcı olmak ülküsüyle çıktığımızı Atlas Spor ailesi olgusu, sizlere aile ve çocuk gelişimiyle bir nebze olsun yardımcı olmaya duygusu taşır. Evlatlarımızın karekterli , tutukulu sağlıklı ve huzurlu birer birey olarak topluma kazandırılmaları hepimizin için önemli bir unsurdur.

Birbirimize bir söz verelim ve bu sözün başlığını 'Benim en değerli Ailem' olarak belirliyelim. Ailemizin her bir ferdini koruyan,kollayan huzurla yaşamını idare ettirmesini sağlayan bir anlayışla bizde size ve gençlerimize söz veriyoruz.

Sevgili ailelerimiz size söz veriyoruz, Atlas Spor bünyesinde yetiştirmek üzere teslim ettiğiniz evlatlarımızı kendi ailemizin fertlarinden ayrı görmedik, görmeyeceğiz. Evlatlarımızın en temel ilkelerle ülkemize yararlı birer vatandaş olarak kazandırılması bizlerin ortak seferberliği ile mümkündür. Atlas Spor ailesi olarak hepimizin bu duygu ve düşüncelerle her şart altında 'ilelebet gelişim' kültürüyle ilerleyebileceğinin güvencesi gençlerimize bakış açımızda yatmaktadır.

 Evlatlarımızdan beklentimiz bizlerin kendileri için yapılan her çalışma ve yatırımın faydasını görmek için çaba sarf etmeleridir. Bizim hayallerimiz çocuklarımızın dürüstlüğüyle, samimiyetle, karateriyle her zaman göğsümüzü kabarmasıdır. Unutmayalım ki, her zaman hayatta karşımıza çıkan zorlukları aşamayız fakat bize düşen yılmadan, yorulmadan, vazgeçmeden çabalamaktır. Çabalayıni uğraşın ve umursayın ! her zaman yapabildiklerinizle, yapmak istediklerinizle arasındaki mesafede önce kendinizi sonrada bizi onurlandırın.

Atlas Spor ailesi olarak birbirmizi kucakladığımız bir dönemde keyifle geçireceğimiz zamanlar, eğlenceli anılar, akıllardan çıkmayacak zaferler, vazgeçilmez dostluklar kazanmamız dileğiyle...